Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Reprezentant de vanzari (CPW)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Experienţă n vnzări;
•Permis de conducere categoria “B”;
•Negociere, influenţare;
•Comunicare asertiva;
•Spirit de echipă;
•Studii medii/superioare;

Descrierea jobului

•Actualizarea potenţialului operaţional al partenerilor de afaceri;
•Responsabil cu mpărţirea targetelor;
•Preluarea comenzilor şi mercantizarea pentru cei mai importanţi clienţi din zona alocată;
•Comunicarea şi coordonarea implementării activităţilor lunare n linie cu planurile de Marketing si Vnzări;
•Utilizarea instrumentelor de mercantizare/POPM pentru creşterea vnzărilor;
•Dezvoltarea de noi oportunităţi de vnzare n cadrul zonei alocate;
•Administrarea la timp şi n mod corect a rapoartelor;

The Swiss company Nestl, the global leader of the food industry was founded in 1866 by Henri Nestl and is today the world's biggest food and beverage company. We employ around 283,000 people and have 456 factories and operations in almost every country in the world.
Nestl entered the Romanian market in 1995 and today employs over 850 people in Bucharest and Timisoara.
Nestl’s commitment to the world is to provide the best nutrition possible throughout the day, throughout the entire human life and throughout the world, based on the principle "Good Food, Good Life".

Expirat
Reprezentant de vanzari (CPW)  -  SC NESTLE ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles