de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 18 Nov 2009

Reprezentant Medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul bioingineriei medicale/medicina/inginerie;
- experienta in domeniul vanzarii de aparatura medicala/consumabile medicale min. 1 an;
- abilitati de comunicare, negociere, prezentare, planificare, munca in echipa;
- cunostinte de operare PC (excel, internet);
-cunoaste limba engleza
- carnet de conducere cat. B;
-disponibilitate de deplasare in teritoriu

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor din oferta comerciala a companiei in reteaua clientilor;
- desfasoara activitati de atragere de noi clienti;
- colecteaza si analizeaza informatii din piata referitoare la clienti si firme concurente;
- intocmeste rapoarte de activitate periodice;

Mediclim este o societate cu capital privat integral romanesc, infiintata in octombrie 1994. Activitate principala: import si distributie a aparaturii si a reactivilor de laborator, asistenta tehnica si service specializat, in domeniile: bacteriologie, imunologie, biochimie, coagulometrie, laborator sanitar-veterinar si controlul alimentelor si al apei.
Principalii producatori internationali reprezentati in Romania de catre firma noastra, sunt urmatorii: bioMerieux - Franta, Dialab - Austria, AB Biodisk - Suedia, Diesse - Italia, Biotest - Germania, B.A.G. - Germania, Ratiolab - Germania, Microbiologics - USA, Denka Seiken - Japonia, IDEXX - USA, Synbiotics - Franta,

Expirat
Reprezentant Medical  -  Sc Mediclim Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles