de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 17 Oct 2009

Reprezentant ORIFLAME

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane ambitioase, serioase, care vor sa castige un venit sigur in vreme de criza!

Descrierea jobului

Reprezentantul Oriflame va avea multiple avantaje din care amintim urmatoarele:
- comision intre 23-40% din valoare comenzii;
- training gratuit;
- produse cadou;
- avansare imediata in raport cu munca depusa;

Pentru cei interesati trimiteti CV pe ejobs sau la adresa bucurestioriflame@yahoo.com

telefon contact: 0769 673 984

Descrierea companiei

Oriflame este lider mondial pe piata produselor cosmetice.

Expirat
Reprezentant ORIFLAME  -  Oriflame Cosmetics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles