Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

REPREZENTANT TEHNIC OFERTARE (zona Popesti Leordeni)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi credem ca munca noastra ne reprezinta si de aceea o tratam cu responsabilitate si cu respect.
Tu vino cu experiența in domeniu si entuziasmul unui nou inceput, iar echipa iti va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare placuta si de lunga durata.

Ne-ar placea sa ai:

  • Studii superioare ( constituie avantaj finalizarea unei facultati in domeniul tehnic)
  • Experienta minim 2 ani in domeniul ofertarii pentru constructii civile/industriale
  • Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de constructii si finisaje
  • Cunostinte avansate Microsoft Office (Excel, Word)
  • Experienta in utilizarea aplicatiei Auto CAD – constituie avantaj
  • Capacitate de a lucra concomitent la mai multe proiecte
  • Capacitate de planificare, organizare si sinteza

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

  • Identificarea materialelor principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnice/cantitati
  • Intocmirea ofertei tehnico-comerciale in conformitate cu cerintele documentatiei primite de la reprezentantul comercial
  • Analiza documentelor si datelor de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini etc)
  • Transmiterea catre client - in cazul in care este necesar - adrese de cerere de clarificare cu privire la lucrarea ce urmeaza a fi ofertata
  • Solicitarea BOQ de la reprezentantul/client
  • Mentinerea legaturi cu furnizorii de materiale atat din punct de vedere tehnic cat si comercial
  • Participarea la detalierea anexelor tehnice ale contractelor semnate si asigurarea suportului tehnic pentru client
  • Setarea si actualizarea codurilor si preturilor in sistem pentru produsele din portofoliu
Iata ce iti propunem:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Tichete de masa
  • Asigurare privata de sanatate
  • Transport asigurat de la Piata Sudului
  • Punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera iar in acest sens facilitam accesul la una dintre cele mai mari biblioteci online – Bookster
  • Un loc de munca interesant si plin de provocari
  • Programe si cursuri pentru dezvoltarea profesionala si personala
  • Reduceri speciale pentru produsele pe care le comercializam

GRUP MENATWORK este un important producator si furnizor de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. GRUP MENATWORK este prezent în România prin 4 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, BACAU. Prin intermediul filialelor, MENATWORKdispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.GRUPUL MENATWORK are o societate asociată în Republica Moldova, la Chisina

Expirat
REPREZENTANT TEHNIC OFERTARE (zona Popesti Leordeni)  -  ARCA STUDIO CONSTRUCT by MENATWORK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles