de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Reprezentant vânzări pentru zona de est

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Inginerie, Automatizari, Vanzari

Candidatul ideal

Experiență într-un post similar
Studii medii sau superioare tehnice constituie un avantaj
Experiență în domeniul automatizări/electrotehnică
Cunoștințe operare PC , pachet Office
Abilități comerciale și de comunicare
Persoană organizată, proactivă
Permis de conducere categoria B
Cunoașterea limbii engleze sau germane constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
Prospectarea și dezvoltarea portofoliului de clienți în domeniul soluțiilor de măsurare a temperaturii în mediul industrial din zona de responsabilitate . Oferirea de soluții tehnice și consultață în domeniul de activitate al firmei .
Comunicarea situației din teren

Se oferă :
- salariu fix + bonusuri din vânzări
- autoturism de serviciu

Producător german de soluții de măsurare a temperaturii în mediul industrial , cu filiala în România

Reprezentant vânzări pentru zona de est  -  Guenther Tehnica Măsurării S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles