Publicat 29 Sep 2009 | Reactualizat 27 Oct 2009 | Expiră 31 Oct 2009

Reprezentant Vanzari consumabile, scule si echipamente service auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra. Pentru noi, serviciile si solutiile aduse clientilor sunt cea mai buna carte de vizita si cea mai mare responsabilitate.

Cerinte :
- cunostinte tehnice in domeniul auto
- studii tehnice constituie un avantaj
- experienta in vanzari
- cunoasterea pietei locale de service-uri auto
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu-bun
- permis de conducere cat. B
- disponibilitate pentru munca de teren
- bune abilitati de comunicare, negociere
- dorinta de a invata metode noi de lucru

Descrierea jobului

- promovarea produselor (consumabile pentru service-uri auto)
- dezvoltarea portofoliului de clienti (dealeri si service-uri auto)
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performanta
Automobil
Telefon mobil
Pregatire tehnica de specialitate
Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii
Asigurare medicala

C&M JELER S.R.L. este unic importator si distribuitor de consumabile pentru service-uri auto al liderului pe piata europeana, KENT ATOMOTIVE.
KENT este prima alegere pentru atelierele de domeniu ,service-uri, ateliere de reparatii , precum si alegerea multor altor tipuri de firme de mai bine de 25 de ani.

Expirat

Reprezentant Vanzari consumabile, scule si echipamente service auto  -  KENT AUTOMOTIVE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles