Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 25 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

REPREZENTANT VANZARI DIRECTE - BUSINESS MARKET

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Calitati excelente de comunicare interpersonala, experienta in domeniu de minim 2 ani
•Abilitati de construire a unor bune relatii interumane
•Orientare catre clienti si echipa, atitudine profesionala si proactiva
•Flexibilitate, deschidere catre nou, spontaneitate
•Rezistenta la stress si gandire pozitiva
•Simt organizatoric, responsabilitate, corectitudine (testare prin metode specifice)

Descrierea jobului

Reprezinta interesele companiei in zona de desfasurare a activitatii
Negociaza si incheie contracte
Urmareste realizarea contractelor
Tine legatura cu clientii din portofoliu si dezvolta portofoliu personal de clienti.
Intocmeste periodic rapoarte de activitate
Raspunde pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale

Se ofera:
-Salarizare foarte motivanta,telefon de serviciu,masina de serviciu,etc
-Cursuri de formare si posibilitati de dezvoltare personala si profesionala

Descrierea companiei

Partener national VODAFONE

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

REPREZENTANT VANZARI DIRECTE - BUSINESS MARKET  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles