Publicat 27 Nov 2019 | Reactualizat 27 Dec 2019 | Expiră 28 Dec 2019

Reprezentant vanzari - Divizia Ambalaje

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM, in calitate de Reprezentant vanzari - Divizia Ambalaje

Ne dorim sa cunoastem persoane cu :

  • Experienta in vanzari;
  • Personalitate echilibrata, integra;
  • Dinamice, flexibile, ambitioase, orientate catre rezultate si cu spirit de echipa;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Studii medii / superioare;
  • Cunostinte solide MS Office (Word, Excel);
  • Permis categoria. B.

Descrierea jobului

Asteptam de la tine sa:

  • Vizitezi si sa facilitezi comenzile de la colaboratorii nostrii;
  • Dezvolti partenerii existenti si sa cresti protofoliul de clienti;
  • Mentii permanent legatura cu partenerii, clientii din portofoliu;
  • Participi la negocierea conditiilor comerciale in limita de responsabilitate stabilita prin politica comerciala;
  • Pregatesti, trimiti si prezinti oferte la clienti;
  • Oferi expertiza si suport tehnic clientilor;
  • Monitorizezi piata si concurenta.·

Noi iti oferim:
  1. Un pachet salarial atractiv (salariu fix +bonus de performanta);
  2. Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intr-un mediu placut, dinamic, profesionist si intr-o echipa tanara si motivata;
  3. Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta;
  4. Laptop si masina de serviciu.

Te invitam sa explorezi online lumea Perpetuum (perpetuum.ro; borcane.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM!

Descrierea companiei

Divizia AMBALAJE face perte din compania Ax Perpetuum.
Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Expirat
Reprezentant vanzari - Divizia Ambalaje  -  SC AX PERPETUUM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles