Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

REPREZENTANT VANZARI GOLDEN ROSE SUD SI BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE OBLIGATORII:
Experienta obligatorie in vanzari FMCG minim 3 ani.
Cunostintinte minime pachet Office
Abilitati de negociere si prezentare.
Calitati: corectitudine, responsabilitate, perseverenta, flexibilitate.
Cunostinte medii de limba engleza.
Disponibilitate la deplasari permanente pe zona, cu o medie de 3 cazari pe saptamana(Luni-Vineri).

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Dezvolta portofoliul de clienti din judetele alocate: DJ, OT, GJ, MH, VL, TR, GR, AG, DB + BUCURESTI SI ILFOV
Mentine in permanenta legatura cu clientii directi si distribuitorii.
Monitorizeaza vanzarile si asigura atingerea obectivelor lunare.
Preia comenzile conform rutelor de la clientii directi si distribuitori.
Urmareste si efectueaza incasarile.
Supervizeaza si recruteaza personalul insulelor din centrele comerciale.
Identifica solutiile de crestere atat pe distributie cat si pe insulele proprii.
Urmareste implementarea promotiilor si a altor activitati de marketing.
Informeaza conducerea despre activitatea concurentei.

BENEFICII:
Pachet salarial motivant.
Autoturism de serviciu.
Asigurare de viata si sanatate.
Posibilitati reale de promovare, bazate pe rezultate.
Traininguri.

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR NATIONAL AL PRODUSELOR COSMETICE GOLDEN ROSE
www.andralextrade.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI GOLDEN ROSE SUD SI BUCURESTI  -  ANDRALEX TRADE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles