Publicat 17 Ian 2018 | Expiră 17 Feb 2018

Reprezentant vanzari lubrifianti - Ploiesti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari lubrifianti (uleiuri, unsori si produse conexe).
Cunostinte operare PC
Cunostinte tehnice lubrifianti
Disponibilitate deplasari in judet Prahova si judete limitrofe.
Cunostinte marketing si prezentare produse;

Descrierea jobului

Contactare companii noi din diverse domenii de activitate pentru vanzarea de lubrifianti
Promovarea produselor din portofoliu si a altora noi
Ofertare si vanzare lubrifianti
Urmarire clienti: comenzi, livrari, plati;

Societate comerciala cu experienta de 25 de ani in domeniul consultantei si distributiei de lubrifianti, antigeluri, produse chimice si produse conexe pentru intretinere utilaje/echipamente.
Produse pentru lubrifiere pentru orice tip de aplicatie si/sau industrie, inclusiv food grade.
Portofoliu mare de furnizori (intern si extern).

Expirat
Reprezentant vanzari lubrifianti - Ploiesti  -  A & G