Publicat 30 Mar 2005 | Reactualizat 31 Mar 2005 | Expiră 30 Apr 2005

Reprezentant vanzari - National

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoane tinere si comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoana dinamica, serioasa, comunicativa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani.
- Dispune de conexiune Internet

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- contactarea potentialilor clienti
- livrarea produselor la clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii vechi
- merchandising in locatiile clientilor

Beneficii:
- comision de 15% din valoarea comenzilor livrate.
- bonus la fiecare 15 comenzi livrate.

Producator carduri preplatite acces site adulti. Cardurile ofera consumatorului posibilitatea accesarii site-ului www.carduriadulti.com
Veti promova un produs unic in Romania, oferind in plus conditii comerciale foarte avantajoase pentru clienti.

Expirat
Reprezentant vanzari - National  -  Migos Brothers Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles