de ani Fără Frică...

Publicat 19 Apr 2006 | Reactualizat 23 Apr 2006 | Expiră 20 Mai 2006

reprezentant vanzari publicitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (cursuri de vanzari constitue un plus)
Personalitate puternica, experienta in vanzari B2B, bun negociator
Inclinat catre rezultate si incheiere de contracte
Capacitate de a rezolva mai multe sarcini simultan
Dedicat carierei si simt de raspundere
Carnet conducere categoria B
Cunostinte de operare PC(Microsoft Office)
Doritor de cariera si castiguri

Descrierea jobului

Stabilesti programul de intalniri zilnice dimineata la birou
Lunar ai ca responsabilitati; targetul valoric si nr de contracte,target de vizite si incasari
Suplimentar activitatii de vanzare ai ca si activitati complementare de activitatile de relationare interdepartamentale (contabilitate, grafica etc.)
Pastrarea dotarilor(telefon, masina, PC, etc) in buna stare.
Raportezi zilnic rezultatetele si situatiile ivite.
Cam atat; daca vrei cariera si bani pe masura muncii depuse astept aplicatia ta.

Firma de publicitate, cu trei produse media,cu un renume pe piata de branding de site-uri.
Suntem puternici si dinamici, alatura-te noua si restul vine.

Expirat
reprezentant vanzari publicitate  -  1001case

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles