Publicat 13 Sep 2009 | Expiră 15 Oct 2009

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
Studii superioare

Experienta in vanzari – minim 2 ani
Experienta in domeniul textil/industrial – avantaj

Abilitati excelente de negociere si comunicare
Spirit de echipa
Persoana serioasa, determinata si ambitioasa

Cunostinte de limba maghiara - nivel avansat - obligatoriu
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu

Cunostinte avansate de operare a MS Office
Cunostinte de operare sisteme informatice din gestiunii contabile/stocuri/facturare - avantaj

Permis de conducere cat. B – minim 3 ani

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului prin mentinerea relatiei cu clientii existenti si identificarea de clienti noi
- Menţinerea în permanenţă a contactului cu clienţii companiei în vederea sprijinirii acestora în dezvoltarea business-urilor proprii
- Promovarea tuturor produselor oferite de companie, si oferirea de solutii complete, adresate nevoilor clientilor
- Implicare activa in cresterea gradului de satisfactie al clientilor
- Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia
- Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată
- Indeplinirea targetul de vanzari lunar, trimestrial si anual, stabilit de companie la nivel individual si de echipa
- Participarea la intalniri specifice de vanzari
- Intocmirea rapoartelor de vânzări

BENEFICII:
Oportunitatea de a construi o cariera intr-o companie lider de piata in domeniul echipamentelor si accesoriilor pentru industria de confectii;
Mediu de lucru optim, resurse materiale, relatii excelente cu colegii;
Lucrul într-o echipă de succes;
Masina si telefon de serviciu;
Venit in functie de performanta.

productie si vanzari, import si distributie utilaje si accesorii industria de confectii

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  Compact RB Com SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles