Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Reprezentant Vanzari

CONFIDENTIAL
50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii sau superioare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Viziune si gandire strategica;
- Initiativa, imaginatie si spirit anteprenorial;
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitate de a stabili relatii interpersonale;
- Persoana orientata catre performanta individuala si de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii si partenerii deja existenti.
- Cautarea de noi parteneri si clienti pentru extinderea pietei.
- Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan bine stabilit.
- Promovarea produselor comercializate de companie.

Beneficii:

- Pachet salarial foarte atractiv si bonusuri pe masura performantelor.
- Training-uri de specialitate .
- Promovarea se face pe principiul competentei.
- Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa de profesionisti tanara, dinamica si ambitioasa.

Compania noastra produce, comercializeaza si ofera consultanta intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare atat in tara cat si in strainatate.
Valorile noastre sunt corectitudinea, eficienta si munca in echipa!
Firma noastra este printre putinele firme din lume care nu este si nu va fi afectata de criza mondiala, ci dimpotriva sansele noastre de dezvoltare sunt mult mai mari in aceste conditii.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant Vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles