Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare si prezentare
Studii Superioare tehnice sau economice;
Utilizare MS Office (Word, Excel, PPT);
Limba engleza;
Experienta min 1 an in activitati de vanzare;
Capacitate de organizare si planificare;
Comportare profesională faţă de politicile companiei, faţă de colegi si parteneri de afaceri;

Descrierea jobului

Promovarea serviciilor firmei catre clientii potentiali din Bucuresti si judetele limitrofe;
Identificarea de oportunitati de vanzare si mentinerea legaturii cu clientii, atat pe toata durata procesului de vanzare, cat si pe parcursul derularii proiectelor;
Dezvoltarea vanzarilor catre clientii din zona atribuita (companii private si/sau administratie publica)

Misiunea noastra este de a ajuta companiile in dezvoltarea afacerilor, prin Solutii creative si Operatiuni eficiente.

Infiintata in 2002, Avant Consulting a dezvoltat un model de abordare a consultantei bazat pe experienta concreta din companii private care activeaza in domeniile: Distributie, Productie, Servicii, Asigurari, Constructii;

Serviciile si solutiile noastre se adreseaza atat companiilor private, cat si institutiilor din administratie publica, si bazeaza pe solutii de la furnizori de solutii de business si tehnologie consacrati: SAP si Oracle.
Oferim totodata consultanta de business si consultanta pentru redactare de proiecte finantate din fonduri europene.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  AVANT CONSULTING S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles