Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 25 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

REPREZENTANT VANZARI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta in vanzari-minim 1 an
-abilitati tehnice
-imaginatie,creativitate
-abilitati de comunicare
-studii medii

Descrierea jobului

JOB : reprezentant vanzari pentru scari de interior
BENEFICII :
-comision foarte atractiv din vanzari, cu posibilitati de castig nelimitat
-lucrul intr-o echipa tanara,dinamica
-posibilitati de promovare,cariera

Descrierea companiei

societate comerciala producatoare de scari de interior

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  stairs-expert

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles