Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Reprezentant vanzari

CONFIDENTIAL
7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim studii medii
Minim 22 de ani
Abilitati de comunicare si negociere
Entuziasm si spirit de echipa
Orientare spre rezultate

Descrierea jobului

Actioneza in permanenta pentru dezvoltarea portofoliului de clienti
Raspunde de realizarea obiectivelor si targetelor in vanzari
Promoveaza si vinde produsele conform obiectivelor stabilite

Beneficii: se discuta in cadrul interviului

Companie specializata in management-ul flotei. Firma detine o experienta relevanta in domeniu pe piata din Romania si a implementat cu succes multiple strategii pe piata de asistenta auto. Obiectivul nostru este sa satisfacem cerintele fiecarui client, devenind astfel unul dintre cei mai puternici si de incredere furnizori de solutii in domeniul management-ului auto.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles