de ani Fără Frică...

Publicat 11 Sep 2014 | Expiră 13 Oct 2014

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitate foarte buna de comunicare, relationare si negociere cu clientii
- Cunostinte comerciale
- Experienta in vanzari in domeniul tipografiei flexografice; portofoliu constituie avantaj
- Abilitati de utilizare a calculatorului
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari in tara

Descrierea jobului

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Identificarea necesitatilor tehnologice ale clientilor, asigurarea suportului tehnic si participarea la testari

- Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonus in functie de performante;
- Mediu de lucru dinamic bazat pe comunicare deschisa

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa info@bncom.ro

B.N. COM SRL este o firma cu capital privat autohton ce isi desfasoara activitatea in domeniul tiparirii ambalajelor flexografice. Tiparim ambalaje (folie) utilizand o tehnologie moderna, de ultima generatie.
Productia noastra de ambalaje este dedicata in special producatorilor de panificatie si dulciuri, dar nelimitandu-se doar la acestia.
Ne desfasuram activitatea intr-un sediu nou situat la numai 25 km Nord de Bucuresti in Dascalu judetul Ilfov.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  B.N. COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles