Publicat 06 Iun 2017 | Expiră 08 Iul 2017

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari - obligatorie
- experienta in domeniul produselor petroliere, lubrifianti, produse chimice si petrochimice - obligatorie
- permis de conducere - obligatoriu
- cunostinte operare PC (MS Office) - obligatoriu
- cunoastere unei limbi straine - reprezinta avantaj
- abilitati de comunicare si negociere
- persoana serioasa, responsabila, ambitioasa si motivata

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- prospectarea pietei
- cresterea portofoliului de clienti
- cresterea vanzarilor
- indeplinirea targetelor de vanzari lunare, trimistriale si anuale
- mentinerea unor relatii de colaboare armonioase

Beneficii:
- salariu fix + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante
- contract de munca
- masina de serviciu
- telefon
- laptop
- beneficii suplimentare in functie de performante

A&G este o companie romaneasca cu peste 20 de ani experienta in industria petrochimica. Suntem distribuitori pentru un numar mare de producatori locali si internationali si avem un portofoliu extrem de bogat de produse destinate tuturor domeniilor de activitate.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  A & G