de ani Fără Frică...

Publicat 27 Dec 2006 | Reactualizat 25 Ian 2007 | Expiră 27 Ian 2007

REPREZENTANT ZONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana activa
- excelente abilitati de comunicare
- capacitate de analiza
- perseverenta, tenacitate, curaj, responsabilitate
- inteligent, comunicativ, bun negociator, dinamic
- disponibilitate pentru munca de teren
- cunostinte de:
Microsoft Word si Excel
Internet
Engleza

Descrierea jobului

- formarea si gestionarea unui portofoliu de clienti, promovarea si vanzarea produselor companiei, dezvoltarea unei retele proprii de agenti de vanzari
- salariu fix + comision din vanzari
- bonusuri multiple lunare/semestriale/anuale
- telefon + laptop (dupa perioada de test )

1001 NET ROMANIA este companie nationala, cu capital integral romanesc, de prestari servicii in domeniul on-line.
Firma detine o retea de portaluri informationale, adresate locuitorilor oraselor din Romania, atat persoane fizice, cat si juridice. Reteau cuprinde peste 120 de domenii .ro cu indicativul „1001” ingloband toate orasele municipiu din Romania (ex.: 1001brasov.ro, 1001bucuresti.ro, 1001arad.ro etc) , cat si o serie de portaluri individuale (ex: 1001masini.ro, 1001prieteni.ro, etc).

CV-ul + Scrisoarea de intentie se trimit pe contul ejobs sau pe e-mail: jobs@1001net.ro (de preferat), pana la data de 9 Ianuarie 2007.

Expirat
REPREZENTANT ZONAL  -  1001 NET ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles