de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 12 Nov 2009

Reprezentanti comerciali

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta persoane dinamice, responsabile si cu spirit de echipa,
Experienta directa in domeniul constructiilor constituie avantaj,
Studii superioare ( preferabil),
Permis de conducere categoria B,
Excelente cunostinte si deprinderi de vanzare si negociere,
Cunostinte de limba sarba (obligatoriu pentru agentul delegat pentru Serbia),
Orice alta limba straina constituie un avantaj,
Abilitati de relationare interpersonala, flexibilitate, tenacitate, spirit intreprinzator,
Seriozitate si consecventa in activitate,
Capacitate de organizare si planificare.

Descrierea jobului

Sc Alubel Expo SRL angajeaza Agenti comerciali pentru:
Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti in tara si in Serbia,
Stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu clientii,
Vizitarea clientilor actuali/ potentiali pentru prezentarea produselor si a serviciilor oferite de catre firma,
Ofertarea si vanzarea produselor companiei,
Activitati specifice vanzarilor de marketing-comercial: culegerere de informatii din piata despre clientii potentiali si despre concurenta,
Intocmirea rapoartelor saptamanale/ lunare ale activitatii desfasurate.

Asteptam Cv-urile celor interesati pe adresa de e-mail secretariat@alubel.ro, sau la nr. de fax: 0256 285568 pana la data de 13 noiembrie.

SC Alubel Expo SRL este o firma producatoare de panouri sandwich, invelitori metalice, tabla cutata

Expirat
Reprezentanti comerciali  -  SC ALUBEL EXPO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles