Publicat 12 Apr 2019 | Reactualizat 10 Mai 2019 | Expiră 13 Mai 2019

Responsabil Planificare Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite si disponibilitate pentru program full time;
Experienta in domeniul planificarii productiei 2 ani de zile;
Cunostinte operare PC: MS Office, cunosterea sistemelor informatice de tip ERP reprezinta un avantaj;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Limba engleza – nivel mediu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Participa la realizarea planului de productie prin plasarea de comenzi de productie in sistemul informatic;
Urmareste capacitatea de productie si se asigura de existenta unui stoc de materiale optim astfel incat activitatea de productie sa se desfasoare in buni parametri
Raspunde de respectarea termenelor de fabricatie a productiei conform cerintelor primite din partea clientilor
Intocmeste rapoarte cu privire la stocuri si la activitatea de productie

Angajatorul este o societate cu capital integral privat, domeniul de activitate principal fiind productia si comercializarea produselor proprii.

Expirat
Responsabil Planificare Productie  -  SC Natural SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles