Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 28 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Responsabil productie mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul pe care il cautam pentru viitorul nostru colaborator, este cel al unei persoane cu experienta anterioara in producerea de mobilier(pal), care deja sa fie familiarizat cu utilizarea utilajelor ca si CNC-ul, masina liniara de cant sau circular industrial.
Viitorul nostru responsabil de productie va fii o persoana pozitiva , reactiva si dornica de a acumula noi cunostiinte si isi va recruta unul sau doi colaboratori pentru a-l ajuta in procesul productiei, fiind capabil sa organizeze productia in functie de cerinte( carnet de comenzi) si prioritati.

Descrierea jobului

Planificarea productiei in functie de carnetul de comenzi.
Gestionarea productiei incepand intocmirea necesarului de materie prima pentru comenzi , pana la ambalarea pentru livrare.
Indrumarea echipei de productie.
Relationare permanenta cu partea administrativa a societatii.
Cunostiintele de limba engleza sau franceza si utilizarea Sketchup ,reprezinta un real atuu.

Oferim conditii de salarizare si de munca deosebite, negociabile in functie de competente.

Suntem o societate care produce si cumpara mobilier destinat amenajarii magazinelor cu mari suprafete si foarte putin persoanelor particulare.

Productia se face pentru livrare in Franta sau alte tari din Europa.

Expirat
Responsabil productie mobilier  -  IDWOOD.FR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles