Publicat 30 Aug 2019 | Reactualizat 27 Sep 2019 | Expiră 30 Sep 2019

RESPONSABIL SERVICIU CLIENTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • foarte bune abilitati de comunicare verbala si in scris, de organizare si planificare
  • atitudine proactiva, gandire analitica si spirit de echipa
  • orientare catre clienti si firmele partenere pentru rezolvarea solicitarilor acestora intr-o maniera profesionista
  • preluarea apelurilor de la clienti
  • furnizarea de informatii corecte si complete privind serviciile companiei
  • colectarea feedback-ului clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim constant calitatea serviciilor oferite
  • abilitati foarte bune de comunicare atat in limba romana cat si in engleza (scris + vorbit)
  • o buna cunoastere a sistemelor de operare MS Office
  • abilitate de a rezolva cu zambet situatiile conflictuare
  • rezistenta la stres

Descrierea jobului

Descriere job

  • administreaza portofoliul de clienti din perimetrul sau de responsabilitate
  • urmareste marirea bazei de parteneri
  • gestioneaza oferte, livrari si lucrari, coordoneaza echipe de service
  • urmareste relatia cu furnizorii
  • urmareste aspectele financiare ale tranzactiilor
Se ofera:
  • un pachet salarial atractiv corelat cu experienta profesionala
  • oportunitatea de a lucra intr-o companie aflata in plina dezvoltare
  • un mediu dinamic, bazat pe o cultura organizationala deschisa, inovatoare si orientata spre performanta

Cu o experienta de peste 7 ani, compania noastra asigura servicii de mentenanta si reparatii pentru motoare DEUTZ in zona Dobrogea.

Avand sediul in Constanta si un portofoliu de peste 200 de clienti suntem intr-o expansiune continua :).

Reparam tractoare, combine, incarcatoare frontale, motopompe pentru irigatii, grupuri electrogene si livram piese de schimb, ansambluri pentru modernizari de echipamente, instalatii de hidraulica si nu numai.

Expirat
RESPONSABIL SERVICIU CLIENTI  -  Fast Support&Sales SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles