Publicat 04 Dec 2019 | Reactualizat 01 Ian 2020 | Expiră 04 Ian 2020

Retention Agent in Spain

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Cerinte
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris si vorbit) este obligatorie
-Orice alta limba straina constituie un mare avantaj
- Experienta in industria comertului / pietele de capital (experienta in domeniul Forex/ CFD etc. constituie un avantaj);
-Excelente abilitati de comunicare si persuasiune;
-Abilitati dezvoltate de negociere;
-Pasiune pentru pietele financiare in general si pentru industria comertului in special ( motivatie personala si dorinta de a fi la current cu toate noutatile din domeniu);
-Abilitatea de a oferi consultanta in evenimente financiare si impactul lor asupra industriei comertului;
-Inclinare catre performanta si salarizare pe baza de comisioane .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Dezvoltarea unor relatii profesionale de business la nivel inalt cu clientii internationali in vederea mentinerii satisfactiei interesului pentru produsele companiei;
-Abilitatea de a gestiona un portofoliu vast de client, de a atrage si a pastra activi acesti clienti pe piata;
-Crearea celei mai bune strategii pe termen scurt sau mediu in vederea maximizarii profitului
-Depunerea maximului efort in vederea identificarii si anticiparii nevoilor clientilor si dincolo de serviciile curente oferite;
-Mentinerea la curent cu piata financiara si evenimentele care au loc in vederea asigurarii unui transfer exact de informatii catre clientii nostri;
-Administrarea relatiilor cu clientii printr-un program specializat (CRM) si toate canalele de comunicare disponibile;
-Colaborarea stransa cu celelalte departamente operationale din cadrul companiei in vederea unei implementari precise atat a procedurilor si regulilor interne cat si a regulamentului local si international;
-Asigurarea confidentialitatii tuturor informatiilor accumulate.

Suntem o companie dinamica de comert online din Spania in cautare de a ne mari echipa cu vorbitori de limba engleza . Candidatii ideali trebuie sa aiba abilitati dezvoltate de intercatiune , vanzare si creare de relatii cu clientii nostri din toata lumea.
Oferim un mediu de munca energic si cald, oportunitati de avansare si posibilitatea de castiguri substantiale.
Daca esti o persoana cu talent in vanzari si ai experienta in domeniu alatura-te echipei noastre si beneficiaza de un salariu gatantat si bonusuri motivante.

Vei lucra intr-un mediu de lux, cu muzica ambientala. Compania ofera zile de rasfat si diverse mese festive.
Va garantam cel mai profitabil comision de pe piata.
Program de lucru 9:00 – 18:00, de luni pana vineri.
Minimum un an de experienta in domeniul retentiei.

Expirat

Retention Agent in Spain  -  RIK HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles