Publicat 13 Sep 2009 | Reactualizat 11 Oct 2009 | Expiră 15 Oct 2009

Sales Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- motivat
- creativ
- determinat
- constiincios
- doritor sa castige multi bani
- doritor sa castige experiente noi
- abilitati de relationare si comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- prospectarea pietei pentru new business
- mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii existenti
- atragerea de noi clienti

Beneficii:
- atmosfera prietenoasa si lejera
- comision extrem de motivant
- telefon
- program flexibil (nu te batem la cap, dar dorim rezultate super bune) :)
- training-uri

AdTeam s-a specializat pe campanii publicitare de ATL si BTL pentru clientii de constructii, productie industriala, industria mobilei, bricolaj reusind sa isi sustina clientii si partenerii astfel ca avem clienti constanti de peste cinci ani alaturi de noi.

Expirat
Sales Account Manager  -  Public Relations / Adteam

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles