Publicat 12 Dec 2019 | Reactualizat 11 Ian 2020 | Expiră 12 Ian 2020

Sales Manager

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg care sa coordoneze departamentul de Vanzari si impreuna cu echipa, sa duca Bookster in cat mai multe companii din Romania.

Descrierea jobului

Cum esti tu?

  • Ai cel putin 2-3 ani experienta in Vanzari B2B si iti place sa construiesti relatii pe termen lung;
  • Ai experienta in coordonarea unei echipe;
  • Iti place sa ii asculti pe ceilalti si iti doresti sa intelegi cu adevarat care sunt nevoile lor; #beKind
  • Nu iti sta in fire sa te dai batut(a) cu una cu doua, sa lasi lucrurile neterminate sau sa spui ca nu se poate; #beReliable #ImposibilNUExista
  • Daca ai ramane blocat in lift cu un necunoscut, dupa jumatate de ora de conversatie, ati merge la o cafea sa continuati discutia; #WithaSmile
  • Vrei sa simti ca aduci valoare si ca ai un impact in viata oamenilor #InLoveWithBookster
  • Te gandesti permanent cum ai putea sa faci lucrurile mai bine; #workSmart

Ce vei face?
  • Vei construi strategia si obiectivele departamentului de vanzari;
  • Impreuna cu managerii celorlalte departamente vei stabili prioritatile Bookster si vei contribui la implementarea lor.
  • Vei coordona departamentul de Vanzari si vei avea grija ca echipa ta sa fie vesela si sa-si depaseasca obiectivele;
  • Vei cauta si contacta persoanele de decizie din companiile unde ne dorim sa aducem Bookster;
  • Vei participa la intalniri cu echipa de management (CEO, HR Manager) din companiile prospecte si veti povesti despre cum Bookster poate contribui la dezvoltarea unei culturi de invatare;
  • Vei reusi sa ii convingi ca Bookster este cel mai fain beneficiu pe care il ofera companiile din Romania.
  • Daca iti doresti sa inveti ceva nou in fiecare zi, Bookster iti va oferi contextul pentru a o face. #dezvoltarecontinua #NicioZiNuSeamanaCuAlta

Bookster este o bibliotecă publică modernă care revoluționează modul în care citim.

Comunitatea Bookster a trecut de 100.000 de cititori care au acces gratuit la cele mai bune cărți din lume și la o experiență super faină.

Aproape 1.000 de companii din toată țara le oferă angajaților serviciile de livrare și de promovare a lecturii oferite de Bookster: Banca Transilvania, ING, Orange, IBM, Kaufland, BRD, BCR, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână. Suntem o echipă de profesioniști tineri, veseli și motivați de o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ne dorim să construim cel mai fain mediu de lucru din România: un proiect modern unde istețimea, creativitatea și profesionalismul se întâlnesc cu antreprenoriatul social, flexibilitatea și distracția. Un loc unde vii cu drag dimineața și pleci cu greu seara. Bookster este și locul unde te descoperi și înveți – din cărți, din cursuri, din dezbateri, dar mai ales de la colegi.

Credem că oamenii stau la baza succesului oricărui proiect și de aceea acordăm o atenție foarte mare procesului de recrutare. Vrem să-i selectăm pe cei mai buni oameni care se potrivesc cu valorile noastre: Be kind, In

Ai aplicat
Expirat
Sales Manager  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles