Publicat 29 Sep 2009 | Expiră 31 Oct 2009

Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta de minim 3 ani intr-o companie din domeniul medical;
- buna cunoastere a pietei medicale;
- experienta in coordonarea activitatilor de vanzare;
- abilitati de comunicare, coordonare, lucru in echipa, planificare si control;
- cunosterea limbii engleze;
- abilitati de lider;
- capacitate de concentrare pe clienti.

Descrierea jobului

- Realizarea si coordonarea activitatilor de vanzare pe intreaga tara;
- Coordonarea si implementarea strategiei de vanzari pe zona alocata;
- Analiza concurentei;
- Propuneri pentru cresterea vanzarilor;
- Dezvolta clientii si mentine legatura cu acestia;
- Coordoneaza echipa de vazari din zona alocata;

Firma producatoare din domeniul medical angajeaza Sales Manager pentru coordonarea activitatilor de vanzare la nivelul intregii tari. Se ofera salariu atractiv, masina, telefon, iar atmosfera de lucru este destinsa, cu multiple posibilitati de perfectionare profesionala.

Expirat
Sales Manager  -  Alon Solutions SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles