Publicat 25 Aug 2016 | Expiră 26 Sep 2016

Sales Support Officer (Bucuresti, Craiova, Timisoara, Cluj)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare; profil economic prezinta avantaj;
- Foarte bune cunostinte operare calculator: MS Office;
- Experienta in domeniul financiar/leasing prezinta avantaj;
- Capacitate de organizare, comunicare si planificare;
- Perseverenta, responsabilitate, gandire pozitiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;

Descrierea jobului

- Activitati specifice serviciului de relatii cu clientii;
- Consilierea clientilor cu privire la conditiile de finantare, completarea dosarelor, contracte;
- Promovarea produselor companiei;
- Introducerea cu acuratete a informatiilor in sistem;
- Verificarea structurii actelor necesare pentru dosarele de finantare;

Expirat
Sales Support Officer (Bucuresti, Craiova, Timisoara, Cluj)  -  IDEA LEASING IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles