de ani Fără Frică...

Publicat 09 Nov 2005 | Reactualizat 04 Dec 2005 | Expiră 10 Dec 2005

SCENARIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu

Descrierea jobului

Casa de Productie Cinematografica si de Televiziune \"Tandem Film Production\" cauta scenaristi in vederea demararii productiilor unor telenovele.
Cei interesati se pot adresa cu C.V. si cu scenariile pe care le considera reprezentative - la :
Tandem Film Production - str. Mircea Voda nr.47, et.1, ap.1 - sector 3 Bucuresti, tel: 021.323.4616, 323.47.27 sau pe e-mail la office@tandemfilm.ro.

Descrierea companiei

Casa de Productie Cinematografica

Expirat
SCENARIST  -  Tandem Film Production

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles