Publicat 06 Sep 2007 | Expiră 07 Oct 2007

Secretar/Contabilitate Primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajatul pe care il dorim lucreaza intr-un birou de aproximativ 25mp2, cochet, curat si dotat cu toate cele de trebuinta pentru activitatea respectiva. Are in atributii urmatoarele sarcini: relationeaza cu clientii si furnizorii, primeste si livreaza marfa (cantitatile sunt mici: kg), factureaza, primeste si trimite e-mail-uri la furnizori si la clienti , preia comenzi de la agenti si trimite comenzile catre furnizori in vederea prelucrarii lor. Tine o baza de date si intocmeste contabilitatea primara. Cauta noi clienti si noi furnizori conform domeniului de activitate. Intretine spatiul in care lucreaza. Caracteristica de baza sa fie respectul si modestia.

Descrierea jobului

Expirat
Secretar/Contabilitate Primara  -  Ram Grup Avantaj

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles