Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 14 Nov 2019

SECRETAR/ TEHNOREDACTOR/ JURIST BIROU NOTARIAL

3 posturi

Candidatul ideal

- O buna viteza de tehnoredactare;
- Amabilitatea cu clientii, comunicativitatea, deschiderea catre acestia si problemele lor, rabdarea, atentia la detalii, capacitatea de organizare, adaptabilitatea sunt esentiale
- Capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- Cunostinte limba engleza nivel mediu/avansat.
- Absolvent Facultatea de Drept este un avantaj.
- Experienta anterioara de minim 1 an intr-un birou notarial (reprezinta un avantaj)
- O buna cunoastere a ceea ce inseamna activitatea notariala, a actelor ce se indeplinesc si a formalitatilor prealabile si ulterioare incheierii actului; (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

Realizarea documentatiilor necesare intocmirii actelor cu caracter notarial
Conceperea si tehnoredactarea proiectelor documentelor cu caracter notarial (contracte, declaratii, procuri, certificate de mostenitor) cu viteza si acuratete in tehnoredactare, capacitate de concentrare si atentie la toate detaliile actului (continut, forma, font)
Operare cu programele Word, Excel, Mail.
Activitati de secretariat (corespondenta cu diferite institutii si clienti in vederea finalizarii unui act notarial/proceduri notariale).

Descrierea companiei

BNP CHIS MIHAELA LILIANA

SECRETAR/ TEHNOREDACTOR/ JURIST BIROU NOTARIAL  -  BIROU NOTARIAL CHIS MIHAELA LILIANA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles