de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 17 Oct 2009

SECRETARA & Agent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana de incredere, foarte serioasa, ambitioasa, cu simt de raspundere, ascultatoare, aspect fizic placut, capabila sa lucreze atat individual cat si in echipa, sa faca fata in situatii de stres si program prelungit daca e cazul.

Descrierea jobului

Activitati de secretariat si nu numai.
Beneficii: telefon de servici

Descrierea companiei

Organizari evenimente, Productie publicitara

Expirat
SECRETARA & Agent vanzari  -  ALFA GROUP DESIGN .RO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles