de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 21 Nov 2009

SECRETARA CAMERA DE COMERT ROMANA - AUSTRIACA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare calculator (MS Office, Outlook, Internet Explorer);
- Cunstinte avansate a limbii engleze si a limbii germana (scris, citit, vorbit) - conditie obligatorie;
- Persoana organizata, pro-activa, atenta la detalii, responsabila si confidenta;
- Initiativa in a lucra individual si in echipa, spirit organizatoric;
- Adaptabilitate rapida la conditii, activitati si sarcini noi;
- Interes pentru perfectionare in activitatea profesionala;
- Cunostinte contabilitate primara.

Descrierea jobului

- Sa execute atributiile specifice postului de secretariat (preluare si directionare apeluri telefonice, fax-uri, utilizare copiator, corespondenta, protocol);
- Sa indeplineasca activitati logistice si administrative;
- Sa ofere suport administrativ;
- Stabilire telefonica si in forma scrisa a intalnirilor organizate;

Descrierea companiei

Camera de comert Romano-Austriaca

Expirat
SECRETARA CAMERA DE COMERT ROMANA - AUSTRIACA  -  SC CORA GENERAL BUSINESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles