Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 27 Oct 2009

secretara, consultant financiar, manager

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatea de a crea si coordona o echipa
Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor
Orientare catre client
Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Se mai pot castiga bani si pe timp de criza?
Raspunsul este DA!
Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti in cadrul unei companii multinationale?
Daca poti dezvolta un portofoliu de clienti, coordona o echipa de vanzari
CONTACTEAZA-NE!

Grup financiar multinational in plina dezvoltare si accesiune.

Strategia companiei se concentreaza in special in directia investitiilor serviciilor de asigurari unit-linked ( asigurari legate de fondurile de investitii), un domeniu care se bucura de un interes tot mai mare din partea clientilor, cu mare potential de afaceri pentru o piata moderna cum promite sa devina cea din Romania

Expirat
secretara, consultant financiar, manager  -  KD Life

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles