Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 24 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

SECRETARA - Limba Italiana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, de preferat in domeniul tehnic/inginerie, finalizate sau student/a la master
- experienta nu este mandatorie
- limba italiana - nivel avansat
- abilitati de relationare
- atentie la detalii
- multitasking
- persoana onesta, loiala

Descrierea jobului

Specifice acitvitatii de secretariat , gestionare administrativa, achizitii pentru clientul nostru, o companie italiana cu mai multe linii de business in industrie, intre care si sectorul ``oil si gas``.

Pentru mai multe detalii despre noi, accesati www.humangest.ro.

Expirat
SECRETARA - Limba Italiana  -  HUMANGEST GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles