Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 20 Oct 2009

Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana placuta, organizata, disciplinata;
- Bune abilitati de comunicare, in relatiile cu clientii ;
- Cunostinte operare PC (Word,Excel, Internet)

Descrierea jobului

- Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente;
- Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
- Gestioneaza dosarele angajatilor;
- Intocmirea, evidenta si urmarirea documentelor bancare (ordine de plata, bilete la ordin etc);
- Inregistrarea si gestionarea intrarilor de documente financiar-contabile (facturi, deconturi, contracte);
- Furnizarea diverselor situatii la cerere
- Posibilitatea dezvoltarii carierei

Mega Print Advertising reprezinta o companie de productie publicitara in care pasiunea, abilitatile de comunicare si perseverenta te conduc spre performanta. Oferim un mediu dinamic in care te poti dezvolta profesional in functie de calitatile si realizarile tale, alaturi de o echipa tanara.

Expirat
Secretara  -  MEGA PRINT ADVERTISING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles