Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 07 Oct 2009

Sef de Sala

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane candidate pentru aceste functii trebuie sa posede urmatoarele calitati:
- sa fie echilibrate dar cu personalitate
- deschise, comunicative
- cu abilitati de negociere cu (potentiali) clienti
- gandire analitica; capacitate de organizare;
- capacitate coordonare
- ordonate
- perseverente
- cu capacitate de a lua decizii si de a si le asuma
- cu capacitate de munca in echipa
- rezistente la stres
- capacitate de structurare si prioritizare
- viziune strategica si grija pentru detaliu
- open minded
- vointa de imbunatatire permanenta a calitatilor profesionale si umane.

Descrierea jobului

Seful de sala va avea urmatoarele responsabilitati:
- supravegherea salii de mese din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei;
- supravegherea si coordonarea activitatii ospatarilor, barmanilor si picolilor;
- mentinerea unor relatii bune de munca intre colegii din toate departamentele unitatii;
solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor;
- sa cunoasca limba engleza cel putin la nivel mediu

Experienta in domeniul hotelier este obligatorie, trebuie sa aiba experienta in tinerea unei gestiuni si cunostinte elementare de contabilitate.

Locatie restaurant de cinci stele cu o clientela deosebita, comenzi a la carte si evenimente festive, corporate, etc.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Sef de Sala  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles