Publicat 26 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 27 Iul 2019

Shift Supervisor

5 posturi
Expirat
Fii si tu un Super Partener!

Fii un Super Barista in echipa Starbucks!
Responsabilități:

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

- Asigura servirea tuturor clienților Starbucks, punând “clientul pe primul loc” si interacționând cu acesta

- Furnizează in permanenta băuturi de calitate, cafea boabe, si produse alimentare de calitate tuturor clienților, respectând toate standardele din punct de vedere al rețetelor si al modului de prezentare

- Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei

- Contribuie la instruirea noilor parteneri

- Recunoaște si încurajează realizările personale si ale echipei folosind metodele pe care compania le pune la dispoziție.
Experiența necesara:

- Experiența nu este necesara. Cerințe:

- Atitudine pozitiva

- Abilitatea de a învață repede

- Puternice abilitați de comunicare si orientare către client

- Abilitate de a lucra in echipa
Pachet de beneficii:

-Salariu lunar de 2200 RON brut in primele 6 luni si 2400 RON brut după primele 6 luni

-Tichete de masa in valoare aproximativa de 300 RON / luna

-Bonus lunar in funcție de performanta

-Dezvoltare profesionala

-Training de barista

-Abonament medical la clinica privata Regina Maria

-3 băuturi mărimea Tall zi/lucrata

-1punga cafea/1 cutie de ceai/1 cutie de capsule cafea pe săptămâna

-Discount pentru produsele Starbucks
Doar candidatii selectati vor fi contactati. AmRest Holdings SE este cel mai mare operator independent de restaurante și cafenele din Europa Centrală și de Est. Încă din 1993 am construit un portofoliu de branduri puternice pe care le operam, printre care KFC, Pizza Hut, Burger King și Starbucks. AmRest deține un lanț propriu de restaurante – La Tagliatella, și este prezent ca și operator în țări ca Spania, Germania, Franța, Cehia, Slovacia, Romania, Bulgaria, Serbia, SUA și China. Sediul AmRest este localizat în Wroclaw, Polonia. Povestea AmRest a început acum mai bine de 25 de ani cu un vis, vis care a dovedit, prin energia pozitiva a fondatorilor, că “Totul e posibil”! AmRest este prezent și cunoscut ca și operator a 9 branduri in 26 de tari, având un numar de peste 2000 de locatii si peste 40.00 de angajati.
Expirat
Shift Supervisor  -  Starbucks Romania by AmRest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles