de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iun 2007 | Reactualizat 18 Iul 2007 | Expiră 20 Iul 2007

shop manager assisstant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persona dinamica, placuta, vesela, politicoasa, foarte comunicativa, cu excelente cunostinte de engleza, franceza, spaniola sau italiana, germana.

Descrierea jobului

Responsabilitati: Lucru cu clientii, aranjare produse, curatenie minima.
Se ofera cazare, salarizare decenta, comision vanzari, permis legal de sedere in Grecia, contract cu carte de munca, asigurare medicala,reale oportunitati de promovare.

1-2-3 este un magazin cu specific turistic (bijuterii, souvenir-uri) situat in pitorescul Delfi, Grecia.

Expirat
shop manager assisstant  -  1-2-3

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles