Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Sofer_Colectare Materiale Reciclabile - camioneta 3,5 tone

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii, experienta profesionala de minim 2 ani in activitatea profesionala ca si conducator auto pe camioneta de 3.5 tone, disponibilitate pentru munca fizica.

Descrierea jobului

Preia marfurile de la clientii din perimetrul arondat.
Asigura livrarea marfurilor conform programului, la punctele de lucru/depozite.
Manipuleaza marfurile impreuna cu ajutorul de sofer (asigura incarcarea si descarcarea marfurilor).

Total Waste Management SRL este o companie care activeaza in domeniul colectarii deseurilor NEpericuloase (PET, PE, carton, sticla, fier, electrice, electronice etc.), si este parte din grupul de firme GreenGroup, grup ce detine la Buzau cele mai mari fabrici de reciclare PET, PE, electrice, electronice, becuri, baterii.

Expirat
Sofer_Colectare Materiale Reciclabile - camioneta 3,5 tone  -  Total Waste Management