Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

SOFER DISTRIBUTIE (cu atestat) - TARGU MURES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii medii finalizate;
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- experienta in distributie si gestiune marfa reprezinta avantaj;
- posesor carnet conducere categoria C, E;
- atestat ARR, card tahograf;
- domiciliu stabil in Targu Mures;
- fara incidente in trafic;
- stabilitate la locul/locurile de munca anterioare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Incarcare/descarcare auto;
- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie.

SC ALBALACT SA este unul dintre liderii de pe piata lactatelor din Romania, companie moderna, cu distributie nationala.Candidatii pot aplica si direct pe site-ul companiei, www.albalact.ro, la sectiunea "Cariere".

Expirat
SOFER DISTRIBUTIE (cu atestat) - TARGU MURES  -  SC ALBALACT SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles