Publicat 01 Iul 2019 | Reactualizat 29 Iul 2019 | Expiră 01 Aug 2019

Sofer Profesionist C+E

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Permis categoria C+E
Atestat profesional pentru transport marfa
Card digital
experienta in transport international
competenta si abilitate pentru lucrul in echpa

Descrierea jobului

Ce putem sa va oferim:
salar proeminent, decontare corecta
salar fix + diurna de deplasare fixa pe numar zile lucrate( petrecute in camion)
salar net aproxamitiv 450000-550000 Ft.
Nici o deducere a combustibilului
transport export-import, nu lucram pe comunitate pe durata lunga.
Posibilitate de munca pe termen lung
societate stabila cu mediu de lucru profesionist
oferm treninguri profesionale permanent
autovehicule noi
suport IT modern

Grupa Trans-Sped, o companie cu sediul in Debrecen, cu patron maghiar, cu aproximativ 800 de angajati,ofera servicii complxe cu 16 centre regionale pe teritoriul Ungariei, asigura servicii rapide si eficiente pentru clienti, fie ca este vorba de transport, depotizare, sau chiar vama si activitati logistice cu valoare adaugata.

Expirat

Sofer Profesionist C+E  -  Trans-Sped Kft.