Publicat 25 Iun 2015 | Reactualizat 20 Iul 2015 | Expiră 27 Iul 2015

SOFER (SOFERI) DE CAMION IRLANDA

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- soferi cu experienţă, vorbitori de limba engleza nivel conversational, nu e nevoie de Shakespeare.
- ADR si celelalte acte valabile

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Condiţii de lucru:
-contract pe Ro, venit net cumulat de 1900 Euro lunar, in lunile in care sunt 31 zile calendaristice 1960 Euro/luna, dupa 6 luni 1960 - 2020, dupa un an 2020 - 2080, plus diferite bonusuri
- se lucreaza 3 luni cu 3 saptamani
- firma asigura transportul la plecare din Romania cu avionul din Bucureşti, Bacau sau Budapesta.
- camioane euro 5 cu volan pe stanga majoritate dar si cu volan pe dreapta, in Daf, Volvo si Renault Magnum, toate dotate cu frigider, sistem de comunicare prin Transics.
- cursele se fac majoritatea cu frig dar sunt si câteva prelate cu plecarea din Irlanda catre EU si UK.
- la plecarea in concediu, firma ofera loc de depozitare pentru bunurile soferului.

In fiecare Joi si Vineri din a treia saptamana a fiecarei luni suntem prezenti la Ploiesti pentru sustinerea interviurilor (Hotel Vigo- Bulevardul Independenței, Nr. 28, Ploiești)

Va rog CV pe aplicatia Ejobs sau la adresele de email constandache.lavinia@yahoo.com, alin.cauneac@gmail.com
Tel - 0232/273182, 0759/044029, 0729/449455

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Leatrans Transport, partenera a grupului de firme Alcatrans, cu sedii in Irlanda, Olanda si Romania .
Website: www.leatrans.com

Expirat

SOFER (SOFERI) DE CAMION IRLANDA  -  LEATRANS TRANSPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles