Publicat 29 Apr 2019 | Reactualizat 27 Mai 2019 | Expiră 30 Mai 2019

Soferi pentru linia internațională de autobuze FLiXBUS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Oferim:

- Garanția lucrului pentru FLiXBUS pe tot parcursul anului
- Contract de muncă pe durată nedeterminată
- Salariu peste nivelul standard în CZK și EUR
- Bonusuri de loialitate, recompense personale, prime corporative
- Cazare gratuită în Praga, cazare la hotel în străinătate
- Flotă modernă de autocare (SETRA, Mercedes, MAN, Neoplan)
- Planificarea schimburilor se face cu mult timp în avans
- Serviciu de dispecerat nonstop
- O muncă interesantă, călătorii în toată Europa
- Garantăm un VENIT ANUAL NET de cel puțin 480 000, - CZK / 19 000 € pentru 19 schimburi de lucru pe lună

Solicităm:

- Permis de conducere categoria D, atestat profesional, card digital de conducător auto
- Cunoștințe de limba engleză sau germană cel puțin la nivel comunicativ
- Onestitate, independență, responsabilitate și profesionalism

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Transport de persoane în cadrul serviciilor regulate internaționale de transport cu autobuzul
- Conducerea vehiculului alocat, întreținerea curățeniei și verificarea stării sale de funcționare
- Furnizarea de servicii de transport clienților de toate naționalitățile

Umbrella Coach & Buses was established in 2004 and operates in the field of premium coach hire and regular transport services. Our company is one of the major partners of FlixBus for the Czech Republic and Western Europe.

Expirat

Soferi pentru linia internațională de autobuze FLiXBUS  -  Umbrella Coach & Buses

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles