de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Software Advisor - GERMAN- BRASOV

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa in limba Germana
• Cunostinte de limba Engleza la nivel mediu
• Cunostinte minime in sistemul de operare Windows si Android
• Orientare tehnica si capacitate analitica in rezolvarea problemelor
• Excelente aptitudini de comunicare si relationare cu clientii
• Student sau absolvent facultate cu profil limbi straine sau profil tehnic
• Spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

• Sa ofere suport clientilor prin telefon / e-mail
• Sa diagnosticheze si sa rezolve probleme de software ale clientilor
• Sa monitorizeze dosarele aflate in curs de rezolvare si sa contacteze clientul la nevoie
• Sa testeze produsele aflate in posesie si sa ofere solutii clientilor
• Sa identifice si sa escaleze situatiile urgente care cer o rezolvare imediata
• Sa acumuleze cu usurinta informatiile software noi aparute
• Sa comunice in mod curent cu Team Leader-ul si Coach-ul echipei
• Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor

Oferta noastră:

• Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
• Bonusuri fixe anuale
• Bonusuri de recomandare
• Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului
• Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative
• Diverse discount-uri la parteneri
• Sănătate și nutriție: masaj la birou și fruit days
• Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
• Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați
• Acces la platforma noastră de e-learning
• Mediu de lucru multicultural și entuziast
• Posibilități de dezvoltare profesională

Majorel designs, delivers and differentiates customer experience on behalf of some of the world’s most respected companies. It provides classic customer communication as well as digital solutions such as social media and online communications, automated interaction and AI, analytics, self-service and other customer lifecycle solutions. The group has combined annual revenues of €1.2bn and over 500 clients globally across many industry sectors. It has more than 48,000 people in 28 countries worldwide, with market-leading positions in Europe, Middle East and Africa, while also having a strong presence in Asia and the Americas

Expirat
Software Advisor - GERMAN- BRASOV  -  Majorel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles