Publicat 20 Iun 2015 | Expiră 22 Iul 2015

Specialist centru de infrumusetare - Cosmetician/Kinetoterapeut / Estetician/ Maseur

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cellulem Block recruteaza personal pentru un nou centru deschis in Bucuresti in zona Unirii.
- Studii: Cosmetician/ kinetoterapeut/ estetician
- Experienta obligatorie pe un post similar - minim 1 an
- Abilitati de promovare, vanzare produse si servicii
- Seriozitate
- Flexibilitate
- Amabilitate
- Abilitati de negociere
- Abilitati de comunicare
- Deschidere spre client
- Capacitatea de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

- Diagnosticare corporala/ faciala si stabilirea schemei de tratament
- Proceduri de infrumusetare, clasice si cu aparatura performanta
- Supravegherea tratamentului
- Vanzarea de servicii si produse in cadrul centrului
- Posibilitatea de perfectionare
- Sarcini administrative: documentele centrului, casa de marcat, facturare.
- Se lucreaza in ture dimineata / dupa-amiaza
- Salariu + tichete de masa + bonus
- Contract de munca - full time

Aceasta companie este o retea de centre de infrumusetare specializate in tratamente anticelulita, de slabit, faciale si epilare definitiva cu IPL si LASER.

Expirat
Specialist centru de infrumusetare - Cosmetician/Kinetoterapeut / Estetician/ Maseur  -  CELLULEM BLOCK BELLEZZA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles