Publicat 04 Iul 2007 | Reactualizat 02 Aug 2007 | Expiră 04 Aug 2007

SPECIALIST IN LOGISTICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Sarcini care se cer pentru acest post:

• Administrarea de expedieri a produselor
• Mentinerea contactelor cu furnizori si recipienti ( cei din extern si intern)
• Control asupra firmelor de speditie si monitorizarea livrarilor
• Optimizarea costurilor de transport
• Evidenta comenzilor in sistem

Cereri:

• Studii medi ori studii superioare-preferabil cu specializare in logistica
• Cunostinta foarte buna de limba rusa sau de limba poloneza
• Cunostinta foarte buna a pachetului MS Office
• Experienta pe un post similar o sa fie un atut suplimentar
• Predispozitii personale, independenta, organizare buna, abilitatea de a lucra in grup, dorinta de a ridica calificari, responsabilitatea si angajare.

Oferimi:
• Munca intro atmosfera buna, intro firma internationala care se dezvolta dinamic
• Conditii avantajoase de angajare
• Largi posibilitati de dezvoltare

Persoanele interesate de oferta noastra sunt rugate sa ne trimita CV-ul si scrisoare de motivare in limba engleza, germana ori poloneza pe adresa: Office@vg-orth.ro

VG-ORTH Polska este o firma cu capital german, producator de materiale de constructii din gips, cauta un candidat pe post:

Expirat
SPECIALIST IN LOGISTICA  -  VG-ORTH POLONIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles