de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 23 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Specialist marketing junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Experienta in marketing reprezinta avantaj
Studii de specialitate reprezinta avantaj
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris
Foarte bune abilitati de relatii interumane, lucru in echipa si planificare
Persoana foarte organizata si orientata catre detalii
Capacitate de a lucra la mai multe proiecte, de a realiza mai multe sarcini simultan, de a respecta termenele limita
Personalitate dinamica, deschisa spre noi provocari
Creativitate, initiativa
Corectitudine, seriozitate
Orientare catre dezvoltare personala continua
Disponibilitate pentru deplasari
Carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

Ofera suport Managerului de Marketing si participa in mod activ la stabilirea planurilor / obiectivelor departamentului
Se asigura de respectarea si punerea in aplicare a politicilor si procedurilor de marketing
Ofera suport in activitatea de research pentru a evalua eficienta programelor de marketing / publicitate
Asigura suport altor departamente, construieste realatii in interiorul si in afara zonei de Marketing, avand ca scop atingerea de maximum de performanta si indeplinire a obietivelor
Ofera suport in dezvoltarea de noi proiecte de marketing, cu scopul cresterii vanzarilor, pe baza analizei de informatiilor referitoare la vanzari
Sprijina planificarea si implementarea activitatilor de marketing pentru deschiderea de noi puncte de lucru
Realizeaza vizualuri/ghiduri/prezentari/alte materiale de marketing intern sau impreuna cu furnizorii companiei
Intocmeste rapoarte de marketing la solicitarea managerului de marketing
Se implica in organizare si participa la campaniile de marketing organizate de companie
Monitorizeaza stocul de materiale promoționale, centralizeaza comenzile si distribuie produsele in Sali in functie de nevoi
Realizeaza activitatile administrative specifice departamentului marketing

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling sub brandul BONUS. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Expirat
Specialist marketing junior  -  Bonus Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles