de ani Fără Frică...

Publicat 01 Iul 2008 | Expiră 22 Iul 2008

SPECIALIST RESURSE UMANE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana foarte organizata, sociabila, capabila sa lucreze in conditii de stres si cu termene precise, cunoscatoare a legislatiei muncii si a activitatii de calcul a salariilor.

Certificatul de Inspector de Resurse Umane si permisul de conducere sunt cerinte obligatorii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura activitatea de calcul a salariilor
• Sprijină dezvoltarea structurii organizaţionale prin planificarea şi bugetarea necesarului de resurse umane (numarul de angajaţi pe departamente) n colaborare cu fiecare director de departament;
• Recruteaz, intervievează şi selectează personalul la cererea directorilor de departamente;
• Identifică necesităţile de instruire colective şi individuale din formularele de evaluare a performanţei n colaborare cu directorii de departamente;
• Consiliază conducerea cu privire la aplicarea procedurilor de angajare,concediere sau sancţionare a angajaţilor;
• ntocmeşte contracte individuale de muncă, acte adiţionale ale contractelor individuale de muncă, asigură nscrierea modificărilor n carnetele de muncă ale salariaţilor şi n registrul general de evidenţă salariaţi, n termenul legal de nscriere şi nregistrează contractele individuale de muncă n termenul legal la ITM;
• Implementează strategiile, procedurile şi politicile de resurse umane ;

Descrierea companiei

Distribuitor general Mitsubishi Motors in Romania.

Expirat
SPECIALIST RESURSE UMANE  -  SC M CAR TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles